Servisní technik obráběcích strojů - práce v terénu
  • Hradec Králové
Hradec Králové
WELL PACK s.r.o.
2. 3. 2024
40 000 Kč - 50 000 Kč

Pro spolupracující firmu, která se zabývá technologiemi zprácovávající dřevo, sklo, kámen apod., hledáme nového kolegu na pozici Servisní technik obráběcích strojů.

Jedná se o práci v terénu. Ideální oblast pro kandidáty s bydlištěm Vysočina, Královehradecký kraj, Morava.

Náplň práce

  • servisní práce - obráběcí stroje,
  • montáže a instalace nových technologií,
  • potřebná administrativa.

Požadujeme

  • znalost technické dokumentace (schémata),
  • orientace v oboru mechanika, pneumatika, hydraulika, elektrotechnika,
  • oprávnění v elektro oboru - výhodou, nikoliv podmínkou,
  • znalost v oboru CNC,
  • ŘP sk. B,
  • základní znalost anglického, případně italského jazyka.

Nabízíme

  • pestrou práci v terénu,
  • dlouhodobou spolupráci na HPP,
  • finanční ohodnocení dle zkušeností - cca 40 - 50 tis Kč hrubého,
  • možnost využití služebního automobilu k osobním účelům.

  • Práce Hradec Králové
  • Obráběč kovů Hradec Králové
  • Normovač Hradec Králové
  • doma Hradec Králové
  • Seřizovač strojů Hradec Králové
  • Servisní technik Hradec Králové
  • Obsluha stavebních strojů Hradec Králové
  • Operátor CNC strojů Hradec Králové
  • Seřizovač CNC strojů Hradec Králové
  • Operátor stavebních strojů Hradec Králové
  • Technik Hradec Králové
  • Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259