Servisní technik pro Čechy – bonusy, auto, flexibilní doba, další odměny
  • Praha
Praha
Novitim s.r.o.
29. 5. 2024
50 000 Kč - 70 000 Kč

Pracujte jako servisní technik pro předního špičkového výrobce balících zařízení! Naši zákazníci jsou z mnoha oblastí – ať už se jedná o potravinářství nebo třeba zdravotnictví. Máte zkušenosti se servisem a domluvíte se anglicky či německy? Dejte nám o

sobě vědět.

Náplň práce:

  • Řešení instalací, servisu a oprav u zákazníků v rámci Čech
  • Zajištění pravidelné údržby
  • Komunikace s klienty napřímo a samostatné plánování výjezdů
  • Častá spolupráce s centrálou – v angličtině či němčině
  • Poskytnutí technického poradenství
  • Nastavení vlastního plánu práce

Co nabízíme

  • Adekvátní ohodnocení, které je závislé na vaší práci a schopnostech
  • Bonusy
  • Další odměny dle vytíženosti
  • Flexibilní pracovní dobu, kterou si rozvrhnete sami
  • Auto i pro osobní využití
  • Mobil, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • Jednodenní servisní výjezdy
  • Špičkový servis našim klientům, za kterým se rádi vrací
  • Příspěvek na důchodové připojištění
  • Kvalitní zaškolení od zkušených kolegů
  • Další profesní růst
  • Stravenkový paušál
  • K dispozici pracovní oblečení
  • Firemní akce
  • Výjezdy za zákazníky v rámci Čech

Co potřebujeme, abyste měl/a:

  • Elektrotechnické vzdělání
  • Angličtinu či němčinu na komunikativní úrovni (spolupráce s centrálou)
  • Praxi na pozici servisního technika
  • Platné osvědčení o odborné způsobilosti podle Zák. 250/2021 Sb. a NV 194/2022 Sb

    (dříve vyhláška č.50)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Flexibilitu

text1">Ozvěte se nám a pošlete váš životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

  • Práce Praha
  • Servisní technik Jílové u Prahy
  • Servisní technik Praha
  • Technik Jílové u Prahy
  • Technik Praha
  • Servisní inženýr Praha
  • Stavební technik Praha
  • Přijímací technik Praha
  • Technik údržby Praha
  • Technik dopravy Praha
  • Technik v energetice Praha
  • Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 301
    327