VEDOUCÍ ODDĚLENÍ PLÁNOVÁNÍ ÚDRŽBY LETADEL
  • Kunovice
, Kunovice, Na Záhonech 1177
Aircraft Industries, a.s.
11. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň činnosti:

Jste zapálení do letectví? Zajímá vás oblast údržby letadel? Orientujete se v předpisech údržby a zachování letové způsobilosti letadel? Pak je tu příležitost začít právě teď. Budete vést oddělení plánování údržby letadel, řídit, koordinovat a kontrolovat práci údržby ve spolupráci s vedoucím težké údržby, technickým úsekem, výrobou letadel, úsekem logistiky a dalšími stranami. Budete plánovat kapacity oddělení údržby letadel, podílet se na tvorbě technické dokumentace pro provedení údržby letadel na základě požadavků zákazníka a odhalených závad. Dále budete spolupracovat s oddělením

CAMO na tvorbě dokumentace pro provedení údržby. Budete odpovědní za změnové řízení tištěné dokumentace pro údržbu.

Požadujeme:

›› ÚSO vzdělání technického směru

›› orientace v legislativě údržby letadel

›› anglický jazyk na komunikativní úrovni, ruština vítána

›› AML kat. B1/B2 vítán

›› dobrá znalost MS Office

›› schopnost pracovat v týmu

›› flexibilita a vlastní iniciativa

›› pracovitost a zodpovědnost

Nabízíme

›› zázemí stabilní a výrazně exportně zaměřené společnosti

›› možnost profesního a odborného růstu

›› školení, možnost výuky anglického jazyka

›› zaměstnanecké benefity jako: Gastro Pass, Flexi Pass, příspěvek na ubytování, týden dovolené navíc

›› odpovídající mzdové ohodnocení

›› cílové odměny při včasném splnění úkolů

Místo výkonu práce: Kunovice

Termín nástupu: dohodou

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260