Inženýr kvality (AJ/NJ)
  • Dačice
Dačice
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
25. 4. 2023

Máte technické vzdělání a ideálně i praxi v oblasti kvality? Hledáme novou posilu do týmu! Potřebujeme komunikativní AJ či/a NJ (min. B1) a znalost nástrojů kvality (8D,Ishikawa,5why aj.). Fajn plat 13x ročně, flexibilní pracovní doba, notebook a další benefity!

CO BUDETE DĚLAT?

  • Vyhodnocovat zákaznickou a dodavatelskou kvalitu
  • Mít na starost 8D reporty a jejich zpracování
  • Evidovat reklamace
  • Podílet se na analýze problémů ve spolupráci s ostatními kolegy
  • Vyhodnocovat spokojenost zákazníka a dodavatelů
  • Zpracovávat ukazatele z oblasti kvality
  • Tvořit P-FMEA, Control Plan
  • Spolupracovat při projektech kvality
  • Mít na starost audity (interní, od zákazníků, dodavatelů a certifikačních orgánů)
  • Vytvářet příslušnou dokumentaci
  • Vést evidenci nápravných a preventivních opatření

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zajímavou práci v zahraniční společnosti
  • Pohodovou atmosféru na pracovišti
  • Mzdu dle zkušeností 13x ročně
  • Firemní notebook
  • 25 dní dovči
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost seberealizace
  • Firemní benefity
  • Místo výkonu práce: region Dačice

  • Práce Dačice
  • Inženýr kvality Dačice
  • Dačice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259