Technický projektový manažer (AJ/NJ)
  • Dačice
Dačice
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
19. 8. 2023

Máte technické vzdělání, aktivní AJ či/a NJ (min. B2) a ideálně i praxi s vedením projektů v automotive? Výhodou jsou zkušenosti v oblasti plastů či forem. Hledáme posilu obchodního týmu stabilní mezinárodní společnosti. Pěkný plat 13x ročně + bonusy, flexibilita.

CO BUDETE DĚLAT?

    • Koordinovat technické problémy při zavádění nových projektů

    • Plánovat aktivity a tvořit akční plány

    • Komunikovat s klienty a dodavateli (na mezinárodní úrovni)

    • Zavádět nové výrobní postupy

    • Mít na starost vedení technické dokumentace

    • Spolupracovat s ostatními odděleními

    • Tvořit cenové nabídky pro zákazníky

    • Spolupracovat při vzorkování, koordinaci termínů

    • Připravovat výběrová řízení s oddělením nákupu

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

    • Zajímavou práci v zahraniční společnosti

    • Pohodovou atmosféru na pracovišti

    • Pěknou mzdu dle praxe 13x ročně + bonusy

    • Firemní notebook, mobilní telefon

    • 25 dní dovči

    • Flexibilní pracovní doba

    • Pracovní smlouvu na dobu určitou

    • Příspěvek na stravování

    • Možnost seberealizace

    • Firemní benefity

    • Jazykové vzdělávání

    • Místo výkonu práce: region Dačice

  • Práce Dačice
  • Dačice - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259