KONSTRUKTÉR AVIONICKÝCH A ELEKTRICKÝCH SYSTÉMŮ LETOUNU
  • Kunovice
, Kunovice, Na Záhonech 1177
Aircraft Industries, a.s.
11. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň činnosti:

Spolupráce na konstrukčním výzkumu, realizace výsledků konstrukčního výzkumu, zpracování konstrukční dokumentaci v CAD systému, zpracování výpočtů ve vývoji výrobků, řešení úkolů spojených s certifikací letecké techniky aj.

Požadujeme:

» VŠ, SŠ vzdělání – elektro (specializace na avionické systémy letounu výhodou)

» schopnost práce s PC (MS Office, AutoCAD, Engineering Base)

» schopnost práce s technickou dokumentací (stavební předpisy, instalační manuály) v AJ

» znalost AJ a RJ (komunikativní úroveň výhodou)

» kreativní myšlení

» samostatnost a flexibilitu

Nabízíme:

» zázemí stabilní a výrazně exportně zaměřené společnosti

» možnost profesního a odborného růstu

» odpovídající mzdové ohodnocení

» školení, možnost výuky anglického jazyka

» zaměstnanecké benefity - příspěvek na stravování, Flexi Pass, příspěvek na ubytování

» cílové odměny při včasném splnění úkolů

Místo výkonu práce: Kunovice

Termín nástupu: dohodou

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260