Laborant junior – 35 000 Kč, 5 týdnů dovolené, bonusy
  • Praha 10
Novitim s.r.o.
10. 4. 2024
25 000 Kč - 35 000 Kč

Hledáme laboranty klidně juniory! Naše laboratoř se věnuje analýze vzorků a k tomu využíváme rozsáhlou škálu testovacích metod. Pokud jste nováčci v této oblasti a práce v laboratoři Vás zajímá, přidejte se k nám a pojďte s námi dále růst!

Co budete dělat:

    • Analyzovat vzorky, především ty potravinové

    • Spolupracovat se zkušenějšími kolegy a i od nich získávat další potřebné zkušenosti

    • Budete připravovat pomůcky pro laboratoř a hlídat množství zásob

    • Časem, až naberete zkušenosti a praxi budete identifikovat mikroorganismy a komunikovat s klientem

Co nabízíme:

    • Mzdu 35 000 Kč

    • Spolupráci na HPP

    • Různé bonusy včetně 13. Platu

    • Edenred kartu

    • Příspěvek na stravování

    • Sick days

    • 5 týdnů dovolené

    • Možnost profesního růstu

    • Kávu na pracovišti

    • Můžete zde i parkovat

    • Možnost nastoupit ihned nebo dle dohody

    • Pracoviště v Praze 10 - Hostivař

Co od vás očekáváme:

    • Vzdělání v přírodovědném oboru (chemie, zdravotnictví, farmacie...)

    • Nebo alespoň minimální zkušenost na podobné pozici

    • Nebo velkou chuť se učit

    • Samostatnost a pečlivost

    • Práci s počítačem byste měli bez problému zvládat

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260