KLEMPÍŘ
  • Kunovice
KLEMPÍŘ
, Kunovice, Na Záhonech 1177
Aircraft Industries, a.s.
11. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

Náplň činnosti:

Vyrábí detaily z hliníkových slitin dle výrobní dokumentace. Stáčí, ohýbá a tvaruje plechy z hliníkových slitin. Zhotovuje tvarové nosníky letadla a upravje na míru. Zhotovuje rozvinuté tvary - složitější dle výkresu šablony a technologického postupu. Tvaruje hutní profily dle šablony, zkracuje dle šablony na míru, vyrábí dílenské přípravky.

Požadujeme:

  • SO vyučení e strojírenském oboru
  • manuální zručnost, přesnost, preciznost
  • pracovitost, zodpovědnost, flexibilitu
  • schopnost pracovartv týmu

Nabízíme:

  • zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti
  • možnost profesního a odborného růstu
  • školení
  • zaměstnanecké benefity - příspěvěk na ubytování, příspěvěk na stravování, flexipasy
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • cílové odměny při včasném splnění úkolů

Místo výkonu práce: Kunovice

Termín nástupu: dohodou

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260