Montážní dělník/ce
  • Třešť
, Třešť, Nádražní 1444/43
MGG Třešť s.r.o.
29. 6. 2024
Informace o pracovní pozici

Jste

připraveni nastartovat svou kariéru v dynamické a inovativní společnosti?

Připojte se k našemu týmu!

Naše

společnost, přední slévárna a obrobna z hliníku, je součástí renomované

nadnárodní společnosti MGG Group. Specializujeme se na výrobu unikátních

hliníkových komponentů, které nacházejí uplatnění především ve zdravotnických

přístrojích, energetice a dopravních systémech. Naše produkty přispívají ke

zlepšení kvality života lidí po celém světě. Pokud hledáte pracovní příležitost

v prostředí, které podporuje růst, proaktivitu a týmovou spolupráci, jste na

správném místě!

Do jednosměnného

výrobního provozu nově vznikajícího střediska montáže hledáme v současné

době nového kolegu/yni na pozici dělník/ce strojírenské výroby – montážní

pracovník/ce.
Jedná se o práci v malém týmu. Zkušenosti s montáží jsou

super, ale není to podmínka, vše Vás rádi naučíme. PRÁCE JE VHODNÁ PRO ŽENY.

Jaká je náplň práce na tomto

místě?
Jedná se sestavování

výrobních komponentů.

Mezi hlavní úkoly bude

patřit:

  • montáž a kompletace výrobků podle technické dokumentace
  • práce s nářadím a dalšími montážními zařízeními
  • dodržování stanovených pracovních postupů a bezpečnostních

    předpisů.

Jakého člověka hledáme?

Jako vhodný kandidát

byste měl/a mít:

  • manuální zručnost
  • pečlivost a smysl

    pro detail
  • chuť pracovat

Rádi u nás přivítáme talentované

kolegy, kteří naše cíle přijmou za své a budou naši další budoucnost vytvářet s

námi.

Co Vám u nás nabízíme?

Mzdu 25 - 30 000 Kč, dle

zkušeností a praxe.

Benefity:

  • jednosměnnou pracovní dobu (6:00 -14:30)
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • možnost ubytování za cenově výhodných podmínek
  • zvýhodněné telefonní tarify O2
  • věrnostní odměny (dle délky pracovního poměru, …)
  • další zaměstnanecké benefity a výhody (finanční podpora

    volnočasových aktivit z oblasti sportu a kultury, slevy na produkty a služby

    našich obchodních partnerů...)

Kontaktujte nás na

tel. č. 778 983 091 nebo využijte formulář níže.

Rádi se s Vámi

domluvíme na osobním setkání.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 344
329