Prodavač/ka oddělení zahrady, elektra a nábytku - Praha - Michle
  • Praha
, Praha, Chodovská 1549/18
bauMax/BM Česko s.r.o.
7. 3. 2024

bauMax - špička mezi hobby markety - vše pro byt, dům a zahradu.

Jsme mezinárodní společnost, ve které si vážíme nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim možnost se rozvíjet.

Neváhejte a přidejte se k nám!

Nyní hledáme nového člena našeho týmu - Prodavač/ka

Náplň práce:

Zajišťování a poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o prodávaném zboží

Průběžné doplňování regálů a správné umístění zboží na prodejně

Starost o kvalitní prezentaci zboží

Požadujeme:

Střední odborné vzdělání s výučním listem

Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Orientaci na zákazníka, pečlivost, osobní iniciativu

Ochota a příjemné vystupování

Časovou flexibilitu - práce i o víkendu

Praxe v oboru - VÝHODOU

Nabízíme:

Velmi nadstandardní mzdu

HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Příplatky za práci o víkendech dle zákoníku práce

Stravenkový paušál

Samostatnou a odpovědnou práci

Příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou

Nástup možný IHNED, nebo dohodou.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!

V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dnů, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259