Projektant/ka kolejových vozidel - část elektro
  • Šumperk
Šumperk
Spin HR s.r.o.
3. 3. 2023
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- práce s projekční a výrobní výkresovou dokumentací elektro výzbroje vozidla

- koordinace týmu pracovníků elektrokonstrukce

- podílení se na tvorbě technické dokumentace (návody, katalogy atd.)

- zapracování změn v projekční a výkresové dokumentaci

- technická účast při zkoušení drážních vozidel

- řešení vzniklých problémů daného konstrukčního uzlu elektrovýzbroje vozidla

- spolupráce s dalšími útvary ve společnosti

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání elektro nebo konstrukce kolejových vozidel

- min. 2 roky zkušeností v oboru elektro

- orientace v elektro technické dokumentaci

- obecný přehled v oboru kolejových vozidel a jejich výzbroji

- znalost práce s CAD systémem pro elektro

- MS Office (Word, Excel) , AutoCad

- zkouška vyhl. 50/78Sb, § 8 a § 10

- ochota učit se nové normy a předpisy

- znalost AJ nebo NJ

- ŘP sk. B

Nabízíme:

- možnost podílet se na velkých projektech

- vidět výsledky své práce od začátku procesu až do předání finálního výrobku zákazníkovi

- přátelské pracovní prostření a různorodá práce

- podporující a férový přístup

- možnost rozvíjet se a vzdělávat se (jazykové kurzy, odborné kurzy i soft skills)

- motivující mzdové ohodnocení

- možnost kariérního i finančního růstu

- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 1500 Kč za efektivní využívání pracovní doby, 900 Kč měsíčně na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity

Kód: LH_PA_2343

  • Práce Šumperk
  • Projektant Šumperk
  • Šumperk - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259