Technolog/technoložka elektro
  • Šumperk
Šumperk
Spin HR s.r.o.
3. 3. 2023
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- zpracovává technologické postupy pro montáž a zapojení elektrovýzbroje pro novovýrobu a opravy ŽKV

- stanovuje druh použité technologie a způsob opravy dle příslušných technologických směrnic, předpisů a výkresové dokumentace

- schvaluje novou výkresovou dokumentaci a schémata z hlediska technologičnosti výroby

- určuje požadavky na kooperaci z hlediska technologičnosti opravy a výroby

- vypracovává postupy a technologické návodky pro montáž

- určuje pracoviště, strojní zařízení, nástroje a přípravky k operacím

- stanovuje časy jednotlivých operací (normy)

- vytváří požadavky na přípravky a měřidla

- zapracovává operace technické kontroly do postupů

- vytváří technologické kusovníky k jednotlivým operacím a montážní materiál, určuje spotřebu

- průběžně aktualizuje technologickou dokumentaci elektro

- provádí rozbory stávající používané technologie a doplňuje ji o nové postupy, přípravky, či zařízení

- spolupracuje při tvorbě návrhu rozmístění pracovišť při zavádění nové výroby a oprav

- stanovuje pracnosti a materiál pro tvorbu cen, podílí se na přípravě podkladů pro nabídky a komise

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ se zaměřením elektro

- praxe v oboru elektrotechnologie minimálně 3 roky (výhodou)

- znalost práce s výkresovou dokumentací

- odborná způsobilost - zkouška z §7 vyhl. 50/78 Sb. (výhodou)

- uživatelské ovládání PC, znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)

- orientace v normách EN, ČSN, TNŽ, UIC

- všeobecné znalosti v odvětví průmyslu kolejových vozidel a souvisejících oborech

Nabízíme:

- možnost podílet se na velkých projektech a vidět výsledky své práce od začátku až po finální předání kolejového vozidla zákazníkovi

- přátelské pracovní prostření a různorodá práce

- podporující a férový přístup

- možnost vzdělávat se a dále rozvíjet vlastní kvalifikaci (jazykové kurzy, odborné kurzy i soft skills)

- možnost kariérního i finančního růstu

- široké spektrum zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, 900 Kč měsíčně na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity)

- být součástí společensky odpovědné firmy, která má zavedený systém kvality i ochrany životního prostředí a spolupracuje v řadě oblastí s vysokými i středními školami

Kód: LH_PA_2340

  • Práce Šumperk
  • Technolog Šumperk
  • Technolog ve stavebnictví Šumperk
  • Vývojový technolog Šumperk
  • Technolog výroby Šumperk
  • Technolog v energetice Šumperk
  • Technolog v plynárenství Šumperk
  • Technolog v telekomunikacích Šumperk
  • Potravinářský technolog Šumperk
  • Technolog ve strojírenství Šumperk
  • Technolog v chemickém průmyslu Šumperk
  • Šumperk - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259