Technolog (AJ)
  • Telč
Telč
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
29. 6. 2024

Jste technik a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Podílejte se na rozjezdu nového výrobního střediska zavedené firmy na Telčsku. Potřebujeme komunikativní AJ. Znalost technologie osazování plošných spojů výhodou. Mzda 40-60 tis. Kč + bonusy, příspěvky na dojíždění. I pro absolventy.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Zavádět nové výrobky, technologie, stroje a zařízení do výroby
  • Připravovat technologické postupy
  • Navrhovat optimalizace pro nové projekty
  • Spravovat a tvořit výrobní dokumentaci
  • Spolupracovat při nákupu nových technologií
  • Zavádět metody štíhlé výroby a nástrojů do výroby
  • Zlepšovat výrobní i nevýrobní postupy v oblasti montáže

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Mzdu 40-60 tis. Kč dle zkušeností
  • 13.plat
  • Věrnostní odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Příspěvek na dojíždění, sport a kulturu
  • Možnost výhodného firemního ubytování
  • Firemní akce
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: region Telčsko

  • Práce Telč
  • Technolog Telč
  • Telč - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 344
    329