VEDOUCÍ HOTELOVÉ RECEPCE - ZÁMEK TŘEŠŤ
  • Třešť
, Třešť, Dr. Richtra 234/6
Středisko společných činností AV ČR, v. v. i.
7. 5. 2024
28 000 Kč - 33 000 Kč
Informace o pracovní pozici

Zámecký hotel Třešť vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

VEDOUCÍ HOTELOVÉ RECEPCE

Co bude Vaším úkolem:

  • Vedení týmu 4 recepčních

  • Zodpovědnost za bezchybné fungování svěřeného úseku
  • Úzká spolupráce s obchodním oddělením

Očekáváme:

  • Min. SŠ vzdělání

  • Zkušenost s vedením lidí

  • Praxe na podobné pozici alespoň 1 rok

  • Aktivní využívání sociálních sítí a dalších komunikačních kanálů

  • Komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou

  • Reprezentativní vzhled a pro-zákaznický přístup

  • Obchodní a prodejní dovednosti

  • Spolehlivost, časová flexibilita

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení

  • Zaměstnání na plný úvazek

  • 6 týdnů dovolené

  • Měsíční odměny 5% z hrubé mzdy, veškeré příplatky

  • Multisport a stravenková karta (+3 500Kč ke mzdě)

  • Atraktivní pracovní prostředí a osobní přístup zaměstnavatele

  • Příležitost k seberealizaci při zodpovědné a zajímavé práci

  • Možnost osobního rozvoje, jazykové i odborné vzdělávání

  • Zaměstnanecké výhody

Předpokládaný termín nástupu dohodou.

Zašlete nám strukturovaný životopis a stručný motivační dopis v češtině.

- Nabídka práce v okolních lokalitách

2 016
262