Vedoucí výroby
  • Telč
Telč
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
29. 6. 2024

  • Máte praxi s vedením výrobního úseku a hledáte stabilní práci? Otevíráme pozici  mistra montážního střediska (vedení ca. 10ti pracovníků). Znalost technické dokumentace nutná. Plat 40-70 tis. Kč, 13. plat, práce na ranní směnu, odměny za nová řešení!

    CO BUDETE DĚLAT?

    • Zodpovídat za montáž komponentů pro zdravotnická zařízení
    • Sledovat a řídit efektivitu a produktivitu výroby
    • Optimalizovat výrobní postupy
    • Hledat řešení v případě neshod a navrhovat nápravná opatření
    • Kontrolovat spotřebu materiálu, energie a nářadí
    • Zaškolovat zaměstnance a organizovat směny
    • Kontrolovat dodržování kvality, BOZP, PO
    • Zodpovídat za dodržování technologické kázně

    CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

    • Mzdu 40-70 tis. Kč dle zkušeností
    • 13.plat
    • Věrnostní odměny
    • 5 týdnů dovolené
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
    • Příspěvek na dojíždění, sport a kulturu
    • Možnost výhodného firemního ubytování
    • Firemní akce
    • Zvýhodněný mobilní tarif
    • Jazykové kurzy
    • Místo výkonu práce: region Telčsko

  • Práce Telč
  • Operátor výroby Telč
  • Operátor ve výrobě Telč
  • Telč - Nabídka práce v okolních lokalitách

    2 344
    329