ZEDNÍK
  • Kunovice
ZEDNÍK
, Kunovice, Na Záhonech 1177
Aircraft Industries, a.s.
17. 4. 2024
Informace o pracovní pozici

ZEDNÍK

Náplň činnosti:

Provádí standardní zednické práce, mezi něž patří realizace nových staveb (zakládání zdiva, realizace vnitřních i venkovních omítek, obkladačské práce, práce se sádrokartonem apod.) a také běžné opravy závisející na aktuálních potřebách podniku vztahující se k zednické profesi. Dále provádí klasické zateplování budov i přípravné práce jako je montáž lešení apod. Spolupracuje s ostatními pracovníky všeobecné údržby podniku

Požadujeme:

  • Střední odborné vzdělání s vyučením (vzdělání v oboru výhodou)

  • Praxe 10 let

  • Znalost stavební dokumentace a orientace v ní

  • Manuální zručnost, flexibilitu, zodpovědný a aktivní přístup k práci

  • Schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti

  • možnost profesního a odborného růstu

  • školení

  • zaměstnanecké benefity — příspěvek na ubytování, příspěvek na stravování, flexipasy

  • odpovídající mzdové ohodnocení

  • cílové odměny při včasném splnění úkolů

Termín nástupu: Dohodou

Místo výkonu práce: Kunovice

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 915
260