Vedoucí nákupu
  • Bystřice nad Pernštejnem
Spin HR s.r.o.
26. 8. 2023
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- vedení a rozvoj týmu nákupu

- vytváření potřebné metodiky v nákupní oblasti

- zlepšování procesů

- agenda smluv

- komunikace se spolupracovníky a dodavateli z německé centrály

Požadujeme:

- vysokoškolské vzdělání ekonomického/technického směru

- zkušenosti s vedením lidí a praxe na podobné pozici

- zkušenosti s obchodním právem

- praxe v tvorbě kupních smluv, smluv o dílo včetně strojních a stavebních investic

- znalost ERP systému, ideálně SAPu

- dobré komunikační dovednosti, jednání s dodavateli

- umíte německy a/nebo anglicky

- zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

- týmový hráč

Nabízíme:

- 5 týdnů dovolené

- 13. mzda dle výsledků hospodaření firmy

- příspěvek na stravování

- příspěvek na penizijní a životní pojištění

- jazykové kurzy

- kulturní a společenské akce pro zaměstnance

- a další

Kód: HP_WW_2705

  • Práce Bystřice nad Pernštejnem
  • Bystřice nad Pernštejnem - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259