Seřizovač vstřikolisů
  • Bystřice nad Pernštejnem
Spin HR s.r.o.
3. 3. 2023
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

– seřizování vstřikolisů

– výměna vstřikovacích forem

– kontrola vyrobených dílů a nastavení stroje

– pravidelná údržba strojů

– odpovědnost za vykonanou práci

Požadujeme:

– máte technické vzdělání SŠ/SOU

– jste ochotný pracovat v třísměnném provozu

– výhodou pro Vás je praxe v oblasti zpracování plastů

Nabízíme:

- podpora vzdělávání a odborného rozvoje formou placených jazykových kurzů, stipendijní programy pro studenty SOŠ

- 13. mzda dle výsledků hospodaření firmy, měsíční bonus za splnění docházky, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní a životní pojištění

- 5 týdnů placené dovolené, další placené volno nad rámec Zákoníku práce při narození dítěte a na vlastní svatbu

- kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance

Kód: VD_WW_1272

  • Práce Bystřice nad Pernštejnem
  • Bystřice nad Pernštejnem - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259