Mistr strojař (1 směna)
  • Bystřice nad Pernštejnem
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
21. 2. 2023

Máte již zkušenosti na pozici strojírenského mistra a hledáte stabilní práci? Pokud máte znalosti z oblasti povrchových předúprav a galvanických procesů, je to velkou výhodou stejně jako základy AJ či/a NJ. Zajímavý plat a benefity + další odborný rozvoj.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Řídit výrobní činnosti provozu v oblasti omílání, tryskání a galvanických předúprav
  • Odpovědnost za provoz výroby ocelových konstrukcí
  • Řídit a koordinovat činnosti podřízených
  • Spolupracovat při zavádění nových výrobků a technologií do procesu výroby
  • Provádět optimalizaci výroby a výrobních postupů

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zajímavou mzdu a jeden plat ročně navíc
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Měsíční bonusy za docházku
  • Příspěvek na životko a penzijko
  • Hrazené jazykové kurzy
  • Zajímavé akce pro zaměstnance
  • Místo výkonu práce: region Třebíč

  • Práce Bystřice nad Pernštejnem
  • Mistr Bystřice nad Pernštejnem
  • Bystřice nad Pernštejnem - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259