SAP key user výrobního plánování (AJ/NJ)
  • Bystřice nad Pernštejnem
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
20. 1. 2023

Máte zkušenosti z oblasti výrobního plánování v SAPu? Do úspěšné mezinárodní firmy hledáme SAP Key Usera pro implementaci SAPu pro oblast kapacitního plánování. Potřebujeme aktivní NJ či/a AJ (min. B2). Nabízíme seberealizaci, atraktivní plat a super benefity!

CO BUDETE DĚLAT?

  • Zajišťovat přechod na systém ERP SAP
  • Specializovat se na moduly plánování, nákup, výrobní postupy
  • Spolupracovat při zavádění nových projektů přípravy výroby
  • Vést systém kapacitního plánování

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Atraktivní mzdu a jeden plat ročně navíc
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Měsíční bonusy za docházku
  • Příspěvek na životko a penzijko
  • Hrazené jazykové kurzy
  • Zajímavé akce pro zaměstnance
  • Místo výkonu práce: region Bystřicko

  • Práce Bystřice nad Pernštejnem
  • Bystřice nad Pernštejnem - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259