Technolog - montáže
  • Bystřice nad Pernštejnem
Spin HR s.r.o.
24. 1. 2023
Informace o pracovní pozici

Náplň práce:

- spolupráce při zavádění nových výrobků, technologií nebo jiných procesů do výroby

- spolupráce při návrhu a ověřování technických změn u stávající výroby, technologií, procesů a jejich samotná tvorba

- zajišťování technologických zkoušek ve výrobě

- spolupráce při přejímkách nových strojů a technologií

- spolupráce na řešení reklamací

- samostatné řešení úkolů a problémů v dané oblasti

- hledání optimalizací výrobního procesu a zvyšování produktivity výroby

- komunikace s mateřskou firmou

Požadujeme:

- SŠ nebo SOU technického směru

- praxe ze strojírenské výroby

- praxe jako technolog výhodou

- budou se Vám hodit dobré komunikační a organizační schopnosti

- základní znalost NJ a ochota dále se vzdělávat

- technické myšlení

- zodpovědnost a spolehlivost

- rád pracujete v týmu, ale umíte i samostatně řešit úkoly

Nabízíme:

- jazykové kurzy

- 13. mzda dle výsledků hospodaření firmy

- měsíční bonus za splnění docházky

- 5 týdnů placené dovolené a další placené volno

- příspěvek na penzijní a životní pojištění

- kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance

Kód: VD_WW_2680

  • Práce Bystřice nad Pernštejnem
  • Technolog Bystřice nad Pernštejnem
  • Bystřice nad Pernštejnem - Nabídka práce v okolních lokalitách

    1 937
    259