Projektový manager realizace LED osvětlení – až 60.000 Kč, bonusy, 5 týdnů dovolené
  • Praha - Vysočany
Novitim s.r.o.
16. 2. 2024
40 000 Kč - 70 000 Kč

Jako projektový manager si u nás pohlídáte projekty v oblasti LED osvětlení. Řešíme rozmanité zakázky, které vás, jak věříme, budou bavit. :-) Máte za sebou technické vzdělání nebo praxi a jste ochotný cestovat po ČR? Ozvěte se nám!

Náplň práce:

    • Koordinace rozmanitých projektů v rámci celé ČR

    • Řízení zakázek pro soukromou i veřejnou sféru (haly, nemocnice, úřady...)

    • Spolupráce s vedoucím oddělení a kolegy z realizace, obchodu i výroby

    • Komunikace s dodavateli, realizátory a zákazníkem

    • Práce v kanceláři/home office i v terénu

Nabízíme:

    • Motivující mzdové ohodnocení 40.000 - 60.000 Kč dle vašich schopností

    • Štědré bonusy

    • Mobil, notebook

    • Služební vůz

    • Flexibilní pracovní dobu

    • Home office dle domluvy

    • 3 sick days

    • 5 týdnů dovolené

    • Kolektiv prima kolegů

    • Stravenkový paušál

    • Společnou snídani 1x měsíčně :-)

    • Teambuildingy – hory, kola...

    • Datum nástupu dle domluvy

    • Kancelář na Praze 9

Požadujeme:

    • Technické zaměření – ať už vzděláním nebo praxí

    • Zkušenosti v elektro oboru výhodou

    • Znalost softwarů CAD

    • Řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat

    • Komunikativní osobnost :-)

Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

- Nabídka práce v okolních lokalitách

1 937
259